HOŞ GELDİNİZ
Hızlı ve güvenli alışverişe giriş yapın!
HENÜZ ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?
Kolayca üye olabilirsiniz.

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

1997 yılında “Kaliteli ürün, zamanında teslim ve mutlu müşteri.” ilkesiyle yola çıkan TXT GARDEN çeyrek asırlık süreçte sektörün öncü firmalarından biri olmayı başarmıştır.

ISO 9001:2015 kalite yönetim sistemlerine uygun olarak, mesleki yeterlilik sertifikalı ustalar ve CNC makine parkuru ile üretim yapmaktadır. 2500 m2 kapalı alanda 43 personel ile alüminyum dış mekân mobilyaları üretici firma olarak hizmet vermektedir.

Çocuk güvenliği ve insan ergonomisine uygun olarak tasarlanan ürünler, usta eller tarafından son halini almaktadır.

ISO 14001:2015 çevre yönetim sistemlerine uygun; minimum atık ve geri dönüştürelibilir çevre dostu tasarımları üretmektedir.

Perakende ve toptan satış yapan TXT GARDEN, birçok otel projesine de imza atmıştır. Türkiye’de alüminyum dış mekân mobilyası ürün yelpazesi en geniş üretici firmadır. Oturma grupları, salıncaklar, yemek masaları, sandalyeler, sallanır sandalyeler, servis arabaları ve şezlong üretiminde hizmet vermektedir.

TXT GARDEN, veri iletiminde 128 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. TXT GARDEN’DA kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Sitemizde gerçekleşecek tüm alışveriş işlemleri 3Dsecure özelliği zorunlu halde gerçekleşmektedir. Yapacağınız tüm alışverişler güvenlidir.

TXT GARDEN’DA güvenli alışveriş, hızlı teslimat, kapıda ödeme, ücretsiz kargo, hızlı destek, 9 taksit ve daha birçok avantaj sizleri beklemektedir.